Dveře a zárubně

Montáž dveří a zárubní včetně pokládky vinylové podlahy. Zárubně jsou v dekoru olše a dveře bílé CPL. Tato kombinace se poté opakuje ve většině místností v bytě.

Posuvné dveře do pouzdra JAP. Dveře mají z každé strany jiný dekor dle ladění interiéru. Z této strany je použit dekor Woodline Creme a ze druhé strany Třešeň. Kompletní zakázka včetně obložek je vyrobena na míru z lamina.

Velmi zajímavá realizace dvoudekorových dveří do rodinného domku ve Šlapanicích u Brna. Základní zadání bylo, aby posuvné dveře byly vždy ve stejném (nebo podobném) dekoru jako vybavení místnosti. První jednodílné dveře jsou tedy v kuchyni v dekoru olše a ve straně chodby jsou v dekoru červeného dřeva. Dvoudílné posuvné dveře jsou ze strany obývacího pokoje v dekoru ořech francouzský a ze strany chodby opět v dekoru červeného dřeva.

Součástí dodávky bylo i překrytí stávajících kovových zárubní novými v dekoru dveří. Skleněná výplň je Mastercare.

Realizace posuvných dveří v novostavbě rodinného domku v Syrovicích. Dveře jsou v moderním dekoru Wenge MALI se stříbrnou hranou. Vzhledem k velikosti skleněné výplně bylo zákazníkovy doporučeno bezpečnostní sklo CONNEX v matné úpravě.

Kromě těchto posuvných dveří bylo v domě namontováno i zbytek dveří v klasické otočné formě. Vše ve stejném dekoru Wenge MALI jen všechny plné. Jako kování bylo opět zvoleno osvědčené nerezové od firmy COBRA.

Realizace posuvných dveří do námi vytvořeného sádrokartonového pouzdra před stávající panelákovou stěnou. Dveře jsou ve stejném dekoru jako vestavěné skříně a obložky stávajících otvorů. Součástí realizace byla i pokládka vinylové podlahy.

Záznamy: 1 - 5 ze 7
1 | 2 >>

Aktuality

08.03.2017 15:15
Vážení zákazníci a návštěvníci stránek, vzhledem k velké časové vytíženosti se nejnovější zakázky objevují zejména a hlavně na našich Facebookových...
31.07.2012 19:06
Do našeho mladého kolektivu přijmeme 2 šikovné truhláře nejlépe na ŽL. Požadujeme: samostatnost, řidičský průkaz skupiny B, praxi na obdobném...
30.03.2012 22:06
Pro naše zákazníky zpracujeme kvalitní 3D návrh zcela zdarma! Při první schůzce probereme veškeré detaily tak, aby Vám nová kuchyňská linka,...
Záznamy: 1 - 3 ze 3

Kontakt

Domov na míru David Zlatohlávek
Syrovice 482
664 67 Syrovice
+420 602 677 826

Tomáš Novotný
Padělíky 40
642 00 Brno - Bosonohy
+420 774 810 696
602677826 info@domovnamiru.cz